0

Your Cart

No products in the cart.

Je nám velkou ctí, že jsme každoročně zváni na nejrůznější akce a setkání týkajících se zemědělství. Velmi si vážíme vaší přítomnosti na uplynulých akcích a doufáme, že se dostavíte i na další. Máte možnost si se nás zeptat na cokoli ohledně našich produktů nebo si domluvit schůzku. Tak jako tak si vážíme vašeho zájmu a těšíme se na vás.

Pojďme tedy krátce zmínit uplynulé akce. První z nich byla akce BIOFACH 2024, jež se odehrávala 13.-16.2. Druhou akcí byla TECHAGRO, která se konala 7.-11.4. v Brně. Ať už jste navštívili Mezinárodní veletrh zemědělské techniky nebo BIOFACH, nesmírně si vážíme vaší přítomnosti. Tyto akce byly velmi nabité a věříme, že vám něco přinesli nebo vám zkrátka jen zlepšily den.

Nestihli jste předchozí akce? Chtěli byste se o nás dozvědět více? Je nám potěšením oznámit, že možností bude hned několik. Pojďme si tedy krátce představit nadcházející akce.

Naše pole

  • Na začátek bychom rádi zmínili zemědělskou výstavu Naše pole. Jedná se o celostátní prohlídku polních pokusů odrůd zemědělských plodin, ochrany a výživy rostlin a výstavu zemědělské techniky. Akce probíhá od 18.6.2024 do 19.6.2024.

Polní den lnu a konopí

  • Další akcí, kde nás můžete potkat, je Polní den lnu a konopí, který pořádá AGRITECH 2024. Akce probíhá od 26. do 27.6.2024. Polní den luskovin, lnu, konopí a kmínu nabízí spoustu informací o pěstování těchto esenciálních plodin. Určitě neuděláte chybu, pokud tuto akci navštívíte.

Země živitelka

  • Pokud vás ani jedna z předchozích akcích nezaujala, co takhle navštívit akci Země živitelka. Ta bude probíhat od 22.-27.8.2024 v Českých Budějovicích. 50. ročních této akce znamená jen jedno, nabitý program, spoustu užitečných informací a výhodné vstupné.

Den zemědělce

  • Poslední letošní akcí, kde se s námi máte možnost setkat, je Den zemědělce. Celostátní kontraktační výstava a předvádění zemědělské techniky probíhající od 10.-11.9.2024 v Kamenu u Pelhřimova vás zaujme svým pestrým programem. Jde o tradiční akci, jež má tendenci být rok od roku lepší. Vyrazte se podívat na nejnovější zemědělské stroje a ukažte tak úctu zemi.

Na všech těchto akcích se budete moci setkat s našimi produkty, ve které věříme.

  •  Precocare je přírodní krmná přísada speciálně vyvinutá pro dobré životní podmínky a masový přírůstek hospodářských zvířat a drůbeže.
  • Precogrow je univerzální hnojivo pro všechny druhy rostlin a půdy.

    Navštivte zmiňované akce. Jsme vám velmi otevřeni a rádi zodpovíme všechny dotazy k našim produktům, za kterými si stojíme!
×
This site is registered on wpml.org as a development site.